231. Akt ženy
Autor: Jan Hinčica
(1905 - 1982)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 33 cm, výška: 55 cm, rámování: 73 x 50 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč