105. Portrét Chlapce a Dívky

Autor: Marie Mathieu

Signováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 11,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 31 x 27 cm

Konec dražby: 08.03.2021 21:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč