Letní imprese na rybníku

Autor: Octavius Rickatson
(1856 1941)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na dřevě
Šířka: 22 cm, výška: 16 cm, rámování: 26,5 x 33 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč