186. Osoba

Autor: Vlastimil Chroust
(1922 Hořice - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš, materiál: lavírovaná tuš, datace: 1948
Šířka: 28 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 38 cm

Konec dražby: 08.02.2022 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč