Vesnické domy

Autor: Jaroslav Kříž
(1934 Přepychy)

signováno uprostřed dole, datováno 68, autorský štítek, zaskleno, novější rám
Technika: tempera, datace: 1968
Šířka: 62 cm, výška: 53 cm, rámování: 77 x 67 cm

Konec dražby: 25.09.2017 21:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč