41. Na břehu
Autor: Wilhelm Hambüchen
(1869 Düsseldorf - 1939 Düsseldorf)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 61 cm, rámování: 70,5 x 89,5 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 21.01.2021 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč