Labutě na jezeře

Autor: František Pospíšil
(? ?)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 80,5 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč