241. Labutě na jezeře
Autor: František Pospíšil
(? ?)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 80,5 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč