52. Cinie
Autor: Milan Janíček
(? ?)
signováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 51 cm, výška: 66 cm, rámování: 77 x 62 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč