301. Boží Muka
Autor: Václav Gottlieb
(1904 Praha - 1951 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 45 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 42,5 x 52,5 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 21.01.2021 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč