255. V barokní paruce
Autor: Jindřich Ulrich
(1950 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 2014
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 23 x 18 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč