169. Pražský hrad

Autor: Josef Oktábec
(1897 Čisovice - ?)

signováno vpravo dole, datováno 43, řezaný rám
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 38 cm, výška: 54 cm, rámování: 56 x 76 cm

Konec dražby: 06.12.2017 21:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč