169. Pražský hrad
Autor: Josef Oktábec
(1897 Čisovice - ?)
signováno vpravo dole, datováno 43, řezaný rám
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 38 cm, výška: 54 cm, rámování: 56 x 76 cm
Konec dražby: 06.12.2017 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč