130. Dvě děti
Autor: Jacques Le Scanff
(1932 - ?)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský popisek, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 37,5 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč