22. Panenka v náručí
Autor: Jacques Le Scanff
(1932 - ?)
Signováno vpravo dole, na reversu autorská popisek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 66 x 58 cm
Konec dražby: 01.03.2021 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč