Kompozice

Autor: Blanchet Jacques

Signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, rámováno, na reversu razítko Hecho en Mexico - vyrobeno v Mexiku
Technika: olej na plátně, datace: 1961
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 81 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 01.03.2021 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč