Santa Maria Della Salute

Autor: Haley A.
(? ? - ? ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1895
Šířka: 30,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 70 x 55 cm

Konec dražby: 15.03.2021 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč