Mladý starosta Leperdit

Autor: Jan Jules

Signováno a datováno vlevo dole, Francouzská škola - Rennes, na reversu francouzský popisek, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1873
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 41 cm

Konec dražby: 15.03.2021 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč