17. Katedrála Notre-Dame
Autor: M. Lambert
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 43 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč