45. Studie portrétu malíře Antonína Frýdla
Autor: Emanuel Frinta
(1896 Nové Hrady u Skutče - 1970 Praha)
signováno a datováno vpravo nahoře, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1920
Šířka: 38,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 57 x 49,5 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč