7. Akt
Autor: Emanuel Frinta
(1896 Nové Hrady u Skutče - 1970 Praha)
kombinace perokresby a kvaše, signováno vpravo dole, datováno 28, paspartováno, chybí sklo
Technika: akvarel na kartonu, materiál: karton, datace: 1928
Šířka: 33 cm, výška: 18 cm, rámování: 32 x 50 cm
Konec dražby: 06.11.2018 18:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč