7. Akt

Autor: Emanuel Frinta
(1896 Nové Hrady u Skutče - 1970 Praha)

kombinace perokresby a kvaše, signováno vpravo dole, datováno 28, paspartováno, chybí sklo
Technika: akvarel na kartonu, materiál: karton, datace: 1928
Šířka: 33 cm, výška: 18 cm, rámování: 32 x 50 cm

Konec dražby: 06.11.2018 18:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč