224. Odpolední káva
Nečitelně signováno vpravo dole, rámováno, na reversu štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 23,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 43 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2021 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč