93. U jezera
Autor: Jaroslav Rajchl
(1926 Čemerná - 2017 ?)
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 69,5 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč