152. 3ks Ilustrací
Autor: Alois Ludvík Salač
(1900 Praha - 1953 Lampertheim)
Jedna kresba signována vpravo uprostřed, vlevo dole čísla pravdě podobně stránek, zaskleno, rámováno
Šířka: 23 cm, výška: 30 cm, rámování: 34 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 01.03.2021 22:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč