98. Hudební skladba
Autor: Josef Flejšar
(1922 Nový Bydžov - 2010 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, autorský tisk, nerámováno
Technika: serigrafie
Šířka: 20 cm, výška: 23 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 01.03.2021 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč