156. Tanec
Autor: Bohumil Ullrych
(1893 Velký Bor - 1948 Praha)
Na rubové straně grafického listu je signatura včetně názvu. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 12 cm, výška: 09 cm, rámování: 27 x 20 cm
Konec dražby: 23.11.2021 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč