55. Žena
Autor: Miroslava Jakešová
(1943 Praze - ?)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/150, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 16,5 cm, výška: 19 cm, rámování: volný grafický list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 01.03.2021 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč