76. Pásmo
Autor: Jiří Veškrna
(1931 Rosice u Brna - ?)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, , nerámováno, Ilustrace k básni G. Appolinaire - Pásmo
Technika: linoryt, datace: 1964
Šířka: 18 cm, výška: 24,5 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 08.03.2021 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč