Rodina

Autor: Alena Málková
(1927 Praha - ?)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 15/30, monografováno, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 01.03.2021 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč