115. Ptáčci v síti
Autor: Jiřina Hartingerová - Tobolíková
(1941 Brno - ?)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/160, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 19,5 cm, výška: 14 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 01.03.2021 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč