109. Akt
Autor: Fráňa Smatek
(1899 Žiželice - 1978)
signováno vpravo dole, datováno 1953, paspartováno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1953
Šířka: 21 cm, výška: 31 cm, rámování: 51 x 40 cm
Konec dražby: 16.10.2017 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč