223. Malíř s modelkou
Autor: Fráňa Smatek
(1899 Žiželice - 1978)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na rámu oděrky
Technika: kresba na kartonu, materiál: karton
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 46 x 57 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 28.07.2019 16:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč