226. Ve stínu vrby
signováno vpravo dole
Technika: tuš, materiál: akvarelem kolorovaná kresba
Šířka: 29,5 cm, výška: 40 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč