139. Konvolut 6 obrázků

Autor: Karel Kramule
(1920 Nová Paka - 1994 Praha)

velikost: od 12cm do 35cm
Šířka: 22,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 33,5 x 23,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč