45. Ptáček
Autor: Oldřich Jirka
(1922 Bohdašín - 2008 Praha)
Signováno dole uprostřed tužkou, číslováno 37/60, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 17,5 cm, výška: 13 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 01.03.2021 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč