Motýl v hlavě

Autor: Julie Svobodová
(1933 Praha - 1998 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 37/50, nerámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1984
Šířka: 7,5 cm, výška: 12 cm, rámování: volný grafický list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč