Komopozice

Autor: Ivo Peterek
(1941 Přerov - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 7/50, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 15,5 cm, výška: 25 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 01.03.2021 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč