6. V podvečer u ohně - XL Formát
Autor: Georg Oeder
(1846 Aachen - 1931 Düsseldorf)
Rámováno v blondel rámu, reintolováno, rám obsahuje destičku nesoucí autorovo jméno
Technika: olej na plátně
Šířka: 121 cm, výška: 89 cm, rámování: 104 x 137 cm
Konec dražby: 15.03.2021 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč