228. Dáma s deštníkem
datováno vlevo dole, dole tužkou 1/2 stránky! 6,7 cm, vzadu nápis V. H. Brunner
Datace: 1924
Šířka: 21 cm, výška: 23 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 21:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč