32. Stojící akt
Autor: Josef Jindřich Loukota
(1879 Dobříš - 1967 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 76 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař
Konec dražby: 12.06.2018 19:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 900 Kč