43. Portrét ženy z profilu

Autor: Josef Jindřich Loukota
(1879 Dobříš - 1967 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 40 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.09.2019 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč