227. Klopner? - Pohled do útrob města
Na reversu nečitelně signováno, volný list
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč