Klopner? - Pohled do útrob města

Na reversu nečitelně signováno, volný list
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 100 Kč