Jezero

Autor: František Horník Lánský
(1889 Čáslav - 1955 Lány)

Signováno a datoáno vpravo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: tempera, datace: 1939
Šířka: 42 cm, výška: 34 cm, rámování: 37 x 46 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč