Podzimní les - Velký formát

Autor: L. Thieben

Signováno vlevo dole, rámováno v masivním blondel rámu, štítek autora na rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 97 cm, výška: 134 cm, rámování: 106,5 x 69,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 08.03.2021 21:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč