145. Já nejsem já
Autor: Jaroslav Hořánek
(1925 Praha - 1995 Praha)
signováno a datováno vlevo dole v tisku, volný list
Technika: ofset, datace: 1986
Šířka: 29 cm, výška: 39,5 cm
Konec dražby: 12.01.2023 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč