166. Strom žvota
Autor: Jaroslav Hořánek
(1925 Praha - 1995 Praha)
Signováno a datováno dole uprostřed
Technika: litografie, datace: 1967
Šířka: 8,5 cm, výška: 13 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 03.05.2021 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč