6. Já nejsem já

Autor: Jaroslav Hořánek
(1925 Praha - 1995 Praha)

signováno a datováno vlevo dole v tisku, volný list
Technika: ofset, datace: 1986
Šířka: 29 cm, výška: 39,5 cm

Konec dražby: 14.09.2021 20:01 SELČ

Zbývá: 15d 0h 21m 47s

Vyvolávací cena: 650 Kč