90. PF 1968
Autor: Jaroslav Hořánek
(1925 Praha - 1995 Praha)
signováno dole uprostřed tužkou, volný list
Technika: dřevořez
Šířka: 12 cm, výška: 12 cm, rámování: 20 x 29 cm
Konec dražby: 08.11.2021 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč