14. Všení den
Autor: Eliška Jedličková
(? ?)
signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu autorský přípis
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 2019
Šířka: 60 cm, výška: 70 cm
Konec dražby: 22.11.2021 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč