14. Všení den

Autor: Eliška Jedličková
(? ?)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu autorský přípis
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 2019
Šířka: 60 cm, výška: 70 cm

Konec dražby: 22.11.2021 20:13 SEČ

Zbývá: 3d 18h 56m 47s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč