33. Cesta
Autor: Eliška Jedličková
(? ?)
signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu autorský přípis
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 2019
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm
Konec dražby: 22.06.2021 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč