Všení den

Autor: Eliška Jedličková
(? ?)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu autorský přípis
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 2019
Šířka: 60 cm, výška: 70 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč